Zasady korzystania z Forum Weźleasing.pl

Chcesz skorzystać z forum? Zapoznaj się z REGULAMINEM

Zasady korzystania z Forum Weźleasing.pl

Postautor: admin » 27 maja 2014, 9:49

Ideoo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Sopocie – administrator serwisu Weźleasing.pl (dalej Weźleasing.pl) udostępnia Użytkownikom zasoby swoich systemów informatycznych celem umożliwienia Użytkownikom wymieniania poglądów na interesujące Użytkowników tematy. Gorącą zachęcamy do dyskusji na temat leasingu i oferty leasingowej.

Zaznaczamy, że nie odpowiadamy za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum przez Użytkowników. Nie ponosimy również odpowiedzialności za użyteczność, dokładność i kompletność jakiejkolwiek wypowiedzi.

Przypominamy, że treść wypowiedzi wyraża opinię jej autora i w żaden sposób nie należy jej łączyć z opiniami Weźleasing.pl. Jeśli stwierdzisz, że czyjaś wypowiedź Ci nie odpowiada, łamie zasady korzystania z Forum lub obowiązującego w Polsce prawa, możesz poinformować o tym Administratora, używając przycisku "Zgłoś ten post" zamieszczonego przy każdym poscie. Weźleasing.pl jako Administrator Forum dba o porządek i zgodność wypowiedzi z zasadami korzystania z Forum i robi w miarę możliwości wszystko, aby po otrzymaniu stosownej, wiarygodnej informacji usuwać niezgodne posty.

Zabrania się umieszczania na Forum materiałów chronionych prawem autorskim, chyba że autor postu dysponuje prawami do nich lub zamieszczenie tych materiałów nie stanowi naruszenia praw autorskich.

Zasady korzystania z Forum Weźleasing.pl

Zapraszamy do dyskusji na tematy związane z leasingiem. Dla umożliwienia sprawnej i zgodnej z prawem dyskusji, konieczne jest jednak przestrzeganie pewnych zasad:

1. Wypowiedź Użytkownika nie może:
a) zawierać informacji sprzecznych z prawem, dobrymi obyczajami, obrażających uczucia religijne.
b) zawierać danych osobowych lub teleadresowych osób trzecich.
c) zawierać odnośników do innych serwisów internetowych.
d) zawierać odnośników do informacji zabronionych przez niniejszy regulamin.
e) zawierać szkodliwej zawartości mogącej wpływać na stabilność działania serwisu Wezleasing.pl.
f) zawierać danych nieprawdziwych lub świadomi wprowadzających w błąd.
g) naruszać praw patentowych, autorskich, tajemnic handlowych oraz innych praw własności.
h) zawierać ofert kupna czy sprzedaży, najmu, dzierżawy czy leasingu.
i) zawierać treści reklamowych.

2. Na Forum nie publikujemy odnośników do stron zawierających numery seryjne ("seriale") lub oprogramowanie pirackie ("warez") czy łamiące zabezpieczenia ("cracki").
3. Nie obrażamy innych forumowiczów.
4. Wątki należy zakładać w odpowiednich dla nich działach, w przeciwnym razie będą przenoszone do właściwych.
5. Temat wątku powinien być odpowiednio sformułowany i jednoznacznie określać treść wątku.
6. Przed założeniem wątku prosimy sprawdzić, czy podobna dyskusja już się na Forum nie toczyła (pomocna tu będzie wyszukiwarka na Forum – opcja "Szukaj" w menu Forum).
7. Wątki zawierające kłótnie, wyzwiska czy służące wyłącznie do nabijania postów będą usuwane.
8. Zabronione jest tworzenie takich samych wątków w kilku różnych działach. Powtarzające się wątki będą usuwane.
9. Nie piszemy wielkimi literami, zwłaszcza w temacie wątku.
10. Należy unikać animowanych awatarów (obrazków pod loginem), a także animowanych obrazków w podpisach (sygnaturach)
11. Avatar powinien "ważyć" najwyżej 20 kB, w przeciwnym razie zostanie usunięty.
12. Sygnatura (podpis) powinna być nie wyższa niż 150 pikseli oraz nie szersza niż 700 pikseli, a łączna waga obrazków w sygnaturze nie może przekraczać 100 kB. Podpisy nie spełniające tych warunków będą usuwane.
13. Nie wstawiaj w postach dużej grafiki ani długich linków, które powodują rozjeżdżanie się Forum. Przyjmujemy maksymalną szerokość dla grafiki umieszczonej w poście 550 pikseli i rozmiar do 100 KB. Przy dużej grafice korzystaj z serwerów do zamieszczania, do których możesz podać adres w poście lub wstawić miniaturę. Przy długich linkach stosuj tekst zastępczy pomiędzy znacznikami bbCode tekst zastępczy.
14. Zabronione jest tzw. nabijanie postów. Osoby nabijające posty otrzymają ostrzeżenie.
15. Zabronione jest podszywanie się pod administratorów Forum, w szczególności używanie takich awatarów czy podpisów, jak „Administrator”, „Moderator”, „Admin”
16. Nie wolno reklamować stron komercyjnych, w tym serwisów informacyjnych sprzedających reklamy. Dozwolone jest jedynie reklamowanie niekomercyjnych stron prywatnych. Strony prywatne, na których widnieją reklamy Google AdSense, także uznajemy za komercyjne. Odnośniki do stron komercyjnych będą usuwane – także z podpisów. Zabronione jest bezpośrednie reklamowanie forów internetowych, nawet jeśli na forach tych nie są wyświetlane reklamy.
17. Reklamowanie niekomercyjnych stron prywatnych jest dozwolone, jednak odnośnik do takiej strony wolno podać tylko raz (dozwolone jest umieszczenie odnośnika do własnej strony w podpisie). Odnośniki powtarzające się w krótkich odstępach czasu w różnych wątkach będą usuwane.
18. W przypadku znalezienia wątków naruszających zasady korzystania z Forum (zwłaszcza zawierających odnośniki do warezów, cracków czy stron zawierających treści pornograficzne) prosimy o poinformowanie Administratora (przycisk "Zgłoś ten post").
19. Za łamanie zasad korzystania z Forum będą przydzielane punkty ostrzeżenia. Każde złamanie zasad korzystania z Forum oznacza dodanie jednego ostrzeżenie. Trzecie ostrzeżenie jest równoznaczne z blokadą konta na okres jednego miesiąca. Czwarte ostrzeżenie powoduje bezterminowa blokadę konta.
20. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne w związku z korzystaniem z Forum Weźleasing.pl jako Zarejestrowany Użytkownik. Administratorem danych osobowych Zarejestrowanych Użytkowników Ideoo sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, Bitwy pod Płowcami 20, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000339207, NIP 5851451136, Regon 22088563.
21. Zarejestrowany Użytkownik, podając dane osobowe w formularzu rejestracyjnym:

a) oświadcza, że są one zgodne z prawdą,
b) wyraża zgodę na przetwarzanie tych danych (stosownie do ustawy z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 1997 r., nr 133, poz. 883 ze zm.) w celu realizacji usług dostępnych w ramach Forum.

22. Każdy Zarejestrowany Użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych, a także prawo ich poprawiania i żądania ich usunięcia.
23. Użytkownik publikujący swoje wypowiedzi na Forum niniejszym upoważnia nieodpłatnie Administratora do:
a) zapisywania publikowanych wypowiedzi w pamięci komputera,
b) obróbki cyfrowej celem dostosowania ich do wymogów Forum,
c) publikowania i rozpowszechniania nadesłanych przez Użytkownika wypowiedzi w sieci Internet,
d) włączania ich (lub ich fragmentów) do innych utworów i tworzenia opracowań,
e) wytwarzania określoną techniką egzemplarzy, w tym techniką drukarską, reprograficzną, zapisu magnetycznego oraz techniką cyfrową w dowolnym formacie,
f) rozpowszechniania wypowiedzi na każdym nośniku audiowizualnym, a w szczególności na nośniku magnetycznym oraz wszystkich typach nośników przeznaczonych do zapisu cyfrowego, jak również w postaci drukowanej,
g) umieszczania wypowiedzi w bazach danych.

24. Niniejszy Regulamin odnosi się do wszystkich treści publikowanych na Forum w jakiejkolwiek formie.
25. Niniejszy regulamin nie jest formą zamkniętą i jako taki może być modyfikowany i poszerzany o dalsze punkty.
26. W razie wątpliwości w interpretacji niniejszego Regulaminu, przed założeniem kontrowersyjnego tematu/postu warto skonsultować się z Administratorem lub Moderatorem w celu uzyskania pomocy.
www.WeźLeasing.pl
Leasing zawsze pod ręką. Najszybsza kalkulacja leasingu na m.wezleasing.pl!
admin
Administrator
 
Posty: 5
Rejestracja: 22 kwie 2013, 23:48

Wróć do Ogłoszenia administratora

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron